Na aftrap nieuwe jeugdcompetitie slechts vier spelers foutloos
Sliedrecht, 17 september 2026
In de twee groepen van de reguliere competitie bij de jeugd van Schaakvereniging Sliedrecht werd er van meet af aan fel gestreden om de punten.
Zo werden in groep 1 twee ronden gespeeld en in groep 2 drie ronden.
Aan het einde van de speelavond was er geen enkele remise te noteren geweest.
Groep 1: In deze groep waren Jabber al-Yassin (2 uit 2) en Pim de Jong (1 uit 1) de enigen met een 100%-score.
De achtervolgende groep met een 50%-score elk bestaat uit Chiel Plug, Ezra Nagtegaal, Jaden Erkelens en Merijn de Witte.
Binnenkort zal duidelijk worden of Jidde van den Bergh die nog niet gespeeld heeft, afgelopen seizoen winnaar groep 2, zich kan gaan mengen in de strijd om een podiumplaats in deze 12 spelers tellende groep.
Groep 2: In deze voorlopig 23 spelers tellende groep slechts twee spelers met een perfecte score, te weten Wouter Dom (3 uit 3) en Joas van den Bergh (2 uit 2).
Naaste achtervolgers zijn: Jaden Fang en Jayden Verloop (2 uit 3) met een score van 66,67%.
Thomas Gentenaar staat op 50%.


